INFORMACJE i zapisy + 48 508 399 778

Akademia Psychobiologii

INSPIRACJA - POZA SCHEMATAMI - NOWE MYŚLENIE
Jeżeli jesteś osobą żądną wiedzy, ten dział jest dla Ciebie. Nowa oferta szkoleń dotycząca psychobiologicznej koncepcji zdrowia i choroby.

Kurs odbędzie się w dniach:

Zgłoś swoje uczestnictwo w kursiewypełnij formularzInformacje
i zapisy:
+48 508 399 778

„Wpływ ciąży i porodu na rozwój dzieci, problemy w nauce


oraz choroby wieku dziecięcego”                                                                Interaktywne szkolenie dla rodziców
                                                                      i osób pracujących z dziećmi

 

 Recall Healing – powrót do zdrowia poprzez przypomnienie i uświadomienie to wspaniała terapia dla każdego. Przypomina wędrówkę przez historię życia osoby i jej przodków, w celu poszukiwania tego jednego zdarzenia, które wywołało emocjonalny konflikt, uruchamiający program choroby. Po dotarciu do prawdziwego źródła choroby, psychika uwalnia organizm od napięcia i automatycznie następuje proces zdrowienia. 

A jeśli uświadomisz sobie że choroba to wyparta żałoba, niezgoda na coś co odeszło,
niepogodzenie się ze stratą? Że choroby i złe samopoczucie są wyrazem nierozwiązanych konfliktów wewnętrznych? Więc gdy rozwiążesz zepchnięty konflikt wejdziesz w fazę zdrowienia. Twój organizm ma zdolność do samoleczenia, a mózg zarządza i kontroluje wszystko co dzieje się w ciele.

Te warsztaty przełamują stereotypowe myślenie o chorobie i oferują Tobie klucz do zrozumienia sensu choroby z punktu widzenia biologii i narzędzia do uwolnienia , zmiany samopoczucia i poprawy zdrowia poprzez dokonanie nowego wyboru.

FORMA SZKOLENIA

Zapraszam na warsztaty wszystkich zainteresowanych zdrowiem własnym i swoich bliskich oraz wszystkich, którym problemy z przeszłości wciąż stają na życiowej drodze powodując nieodparte wrażenie bycia znów w tym samym miejscu.


Interaktywna Terapia Warsztatowa jest skierowana przede wszystkim do rodziców,
matek, opiekunek dziecięcych, przedszkolanek, psychologów, pedagogów
i terapeutów pracujących z dziećmi, położnych, osób otwartych na nowe koncepcje oraz wszystkich zainteresowanych tym, jak silny stres przeżywany przez rodziców i otoczenie dziecka może automatycznie przełożyć się na biologiczny problem dziecka.


CEL SZKOLENIA

  Celem warsztatów jest ukazanie zupełnie nowego spojrzenia z punktu widzenia biologi emocji na wpływ okresu prenatalnego, porodu i pierwszego roku życia naszych dzieci na problemy ze zdrowiem dzieci i trudności w nauce oraz późniejsze problemy wychowawcze. 

Warsztaty uczą rodziców odczytywania znaczenia biologicznych symptomów chorób i zachowań dzieci, pracy z dzieckiem w celu usunięcia niekorzystnego programu oraz dostarczają łatwych i skutecznych narzędzi w pracy terapeutycznej.

 …Jeśli chcesz poznać wpływ życia prenatalnego na rozwój dziecka, źródła problemów z nauką w szkole, wpływ pamięci pokoleniowej w rodzinie, metody pracy z dzieckiem biologicznym i adoptowanym według koncepcji Recall Healing oraz poprawić jakość życia swojego dziecka i własnego
  Te warsztaty są dla Ciebie

CO ZYSKUJESZ?

• Poznasz mechanizm powstawania chorób i problemów
• Dowiesz się jak odczytywać biologiczny kod choroby
• Zrozumiesz działanie biologicznych cykli pamięciowych
• Poznasz niezmienniki biologiczne choroby i metody odprogramowania choroby
• Nauczysz się rozpoznawać programy u własnego dziecka i umiejętnie łączyć znaczenie
  sytuacji z towarzyszącymi emocjami i pojawiającymi symptomami choroby.
• Poznasz swoją historię będąc dzieckiem swoich rodziców
• Zyskasz skuteczną metodę w pracy terapeutycznej
 

Wybierz język:
Copyright © 2010 Medycyna Psychosomatyczna Violetta Karys ul. Zwycięska 14E/4/3 Wrocław 53-033
Realizacja: Hotel NETWORK
Powered by: CMS dla hoteli