INFORMACJE i zapisy + 48 508 399 778

Sesje terapeutyczne

TERAPIA PSYCHOSOMATYCZNA - TRWAŁA ZMIANA - NOWA HISTORIA
Celem terapii jest uświadomienie i deprogramowanie choroby oraz nauka nowego. Odżywienie mózgu i umysłu. A jeśli mógłby zdarzyć się cud...to czego zapragnąłbyś najbardziej na świecie?

Doświadczenie w zakresie terapii psychosomatycznych zawdzięczam wieloletniej edukacji i pracy z pacjentem. Obserwacje podczas sesji terapii czaszkowo - krzyżowej oraz terapii uwolnień psychosomatycznych już wiele lat temu utwierdziły mnie w przekonaniu, że każda emocja, której doświadczyliśmy w życiu znajduje swoje odbicie w naszym ciele. Zarówno ta pozytwyna, jak i ta, dla której z powodu traumatycznego obciążenia, nie znaleźliśmy rozwiązania, kiedy zaistniała. Nasze ciało zapisuje historię naszych przeżyć, ma świadomość. Moje przekonania stały w sprzeczności z ówczesnym stanem badań zarówno psychologicznych jak i medycznych, które wybiórczo traktowały wpływ stresu na somatykę ciała, identyfikujac tylko kilka chorób, majacych korzenie w psychosomatyce. Moje obserwacje w pracy z pacjentami pokazują, że każda emocja odzwierciedla się w ciele i potrafi przez wiele lat generowac objaw, prowadzac do dolegliwości i chorób. Stan ten trwa do czasu, kiedy zdecydujemy się uświadomić sobie przyczynę choroby. To stanowi pierwszy etap powrotu do zdrowia, ponieważ nowa świadomość zmienia wzorzec świadomości w ciele. Kolejnym etapem w mojej pracy z pacjentem jest zmiana starego wzorca, poprzez identyfikację w ciele i eliminację, oraz aktywacja nowego. Na tym etapie wprowadzam psychofizjologiczną metodę leczenia łagodzenia chronicznego stresu i urazu objawiąjcego się somatyczną dolegliwością. U podstaw moich obserwacji leżą dwa najistotniejsze spostrzeżenia: układ nerwowy człowieka ulega dezorientacji wskutek przeżytego doświadczenia i bardzo często nie jest w stanie sam powrócić do równowagi, oraz to, że kluczowe do uruchomienia traumy jest nie samo wydarzenie, a osobiste doświadczanie, towarzyszace wydarzeniu. Do tej pory nauka błędnie stawiała na wydarzenie traumatyczne, a nie na osobiste głębokie przeżycie tego wydarzenia przez każdego z nas. To jest klucz do rozwiązania każdej naszej osobistej historii.

Moja oferta dla Państwa przedstawia się następująco;

Na poziomie pracy z psychiką i emocjami

1. Konsultacje psychologiczne

2. Konsultacje Psychosomatyczne Recall Healing/ Totalna Biologia

3. Konsultacje z Psychodietetyki i zaburzeń odżywiania

Na poziomie pracy z emocjami w ciele

4. Sesje Somato - Emotional Relase - uwolnienia psychosomatycznego napięć w ciele powodujących blokady i dysfunkcje na poziomie psychiki i ciała.

5. Sesje Somatic Experiencing - Terapia Online na SKYPE

Zapraszam na konsultacje online na SKYPE, po uzgodnieniu terminu mailowo.

karys.violetta

 

Nowość: Rezerwacja wizyty przez Internet!

Miło mi poinformować, że moja strona internetowa umożliwia Państwu wygodne sprawdzanie dostępnych terminów konsultacji w gabinecie, a także rezerwację wizyty w czasie, który będzie Państwu najbardziej odpowiadał. Mój gabinet jest w grupie pierwszych gabinetów psychologicznych na rynku, które oferują taką możliwość, dzięki czemu nie muszą Państwo nawet korzystać z telefonu!
 


 

Wybierz język:
Copyright © 2010 Medycyna Psychosomatyczna Violetta Karys ul. Zwycięska 14E/4/3 Wrocław 53-033
Realizacja: Hotel NETWORK
Powered by: CMS dla hoteli